Knights Inn Flint

26 foto's
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Knights Inn Flint
$$$$

Beschrijving

Knights Inn Flint met 32 kamers bevindt zich in het zakendistrict, op afstand van 4 km van sportattracties, zoals het Atwood Stadium. Deze herberg met 2 sterren beschikt over zowel een seizoensgebonden buitenzwembad als hogesnelheidstoegang tot het internet in de kamers.

Locatie

De accommodatie ligt op ongeveer 10 km van de luchthaven Flint en op 6 km afstand van culturele bezienswaardigheden zoals het Whaley Historical House Museum. Gasten kunnen naar Detroit gaan, die is 191 km van dit hotel in Flint. Gezinnen die naar Flint reizen zullen genieten van het feit dat ze op alleen 7 km afstand van het Longway Planetarium zijn.

Er is de bushalte Miller Road & Claude Avenue in de buurt van Knights Inn Flint.

Kamers

Sommige van de kamers met airconditioning hebben een eethoek en een kitchenette, en faciliteiten zoals een flatscreen TV met satelliet zenders en wi-fi, samen met een kleine koelkast. Gasten kunnen ook gebruik maken van ligbad/douche combinatie en een douche, samen met voorzieningen zoals een haardroger en handdoeken.

Eten en Drinken

Fuddruckers is gelegen op sechts 7 minuten wandelafstand van dit hotel en is gespecialiseerd in de Amerikaanse keuken.

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 15:00-23:59
tot 11:00
Voorzieningen
Openbaar parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Draadloos internet is gratis in de hotelkamers beschikbaar.
Overige informatie
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen ledikanten in de kamer. 
Huisdieren
Huisdieren zijn toegestaan op verzoek.
Gebouw
Aantal kamers:108
Oude naam
Motel 6 Flint
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Kamers en beschikbaarheid

Suite met een King Size Bed
  • Kamergrootte:

    21 m²

  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
  • Douche
  • Verwarming
Suite met een King Size Bed
  • Kamergrootte:

    21 m²

  • Bed opties:
    Groot tweepersoonsbed
  • Douche
  • Verwarming
Double Kamer met de Toegang voor Gehandicapten
  • Kamergrootte:

    21 m²

  • Bed opties:
    Tweepersoonsbed
  • Douche
  • Verwarming
Toon 3 meer kamertypesMinder

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Gratis Wifi

Gratis WiFi in de kamers

Gratis parkeren
Bagageopslag
24 uursservices

24-uursreceptie

Zwembad

Seizoensgebonden buitenzwembad

Wasserij
TV

Flat-screen TV

Check-in/ Check-out

Versneld in- en uitchecken

Diensten

  • Huishouding
  • Wasserij

Faciliteiten voor mindervaliden

  • Toilet voor gehandicapten

Spa en Recreatie

  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Ondiep gedeelte

Kamerfaciliteiten

  • Gratis WiFi in de kamers
  • Airconditioning
  • Verwarming

Media

  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker

Kamerdecoratie

  • Vloerbedekking
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Knights Inn Flint

💵 Laagste kamerprijs 49 €
📏 Afstand tot het centrum 4.9 km
🗺️ Locatie beoordeling 7.2
✈️ Afstand tot de luchthaven 8.7 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Flint Luchthaven, FNT

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
2324 Austins Parkway, Flint, Michigan, Verenigde Staten, 48507
Kaartweergave
2324 Austins Parkway, Flint, Michigan, Verenigde Staten, 48507
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
Kerk
Unitarian Universalist Church Of Flint
730 m
Tom & Bea Nobles Performance Hall
770 m
Westgate Community Room
920 m
AMF Town N Country Lanes
1.1 km
Restaurant
McDonald's
880 m

Beoordelingen van Knights Inn Flint

5.1 /10
Wat werk nodig
124 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Knights Inn Flint

Welke populaire attracties liggen in de buurt van Knights Inn Flint?
Tijdens uw verblijf in Knights Inn Flint mag u de best beoordeelde bezienswaardigheden van Flint, First Presbyterian Church of Flint (4 km), niet missen, evenals Flint Public Library, gelegen binnen 15 minuten rijafstand.
Wat is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Knights Inn Flint hotel?
Knights Inn Flint hotel ligt op 10 km van de luchthaven Flint, het is maar 20 minuten rijden.
Is er gratis parkeergelegenheid bij de 2-sterren herberg?
Ja, de 2-sterren herberg biedt parkeerplaatsen gratis.
Wat zijn onze eetgelegenheden tijdens het verblijf in deze 2-sterren herberg?
Deze 2-sterren herberg heeft geen restaurants, maar gasten kunnen dineren in Vehicle City Classic Diner en Applebee's Bar And Grill binnen 6-minuut lopen van de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2-sterren Knights Inn Flint hotel uitchecken?
Bij 2-sterren Knights Inn Flint hotel kunt u van 11:00 tot en met 11:00 uitchecken.
Welke betaalmethoden worden in 2-sterren Knights Inn Flint hotel geaccepteerd?
Bij 2-sterren Knights Inn Flint hotel kun je betalen met Mastercard, Visa en American Express.
Welke voorzieningen worden aangeboden in de kamers van de 2-sterren herberg?
De meeste kamers van de 2-sterren herberg bevatten een eethoek en een kitchenette, evenals een flatscreen TV met satellietzenders en wi-fi.
Is 2-sterren Knights Inn Flint hotel uitgerust met voorzieningen voor mindervaliden?
Ja, rolstoeltoegang en kamers met faciliteiten voor gehandicapten zijn beschikbaar bij 2-sterren Knights Inn Flint hotel voor gasten met speciale behoeften.
Is er een zwembad in dit 2-sterren hotel?
Ja, u vindt een seizoensgebonden buitenzwembad ter plaatse bij dit 2-sterren hotel.

Best Beoordeelde Knights Inn Hotels in de buurt van Flint

Met zijn betaalbare kamers, gastvrij personeel en handige locaties is Knights Inn een waardevolle keuze voor reizigers op zoek naar comfortabele accommodatie zonder de bank te breken. Het merk biedt een breed scala aan faciliteiten, waaronder gratis parkeergelegenheid, gratis WiFi en een heerlijk ontbijt om de dag goed te beginnen. Verblijf bij Knights Inn voor een stressvrije en comfortabele overnachting.

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer